زمان مجمع بانک ۱۰۰۰ میلیاردی بورس مشخص شد/ مجمع “وبصادر” همچنان نامعلوم


به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد”،  مجمع سالانه بانک های دولتی و خصوصی مربوط به سال مالی ۹۵ که به دلیل مقررات بانک مرکزی و لزوم ارایه گزارش های مدنظر نهاد ناظر بازار پول و دریافت مجوز به تعویق افتاده ، طی روزهای اخیر از سر گرفته شد.


براساس این گزارش، صبح دیروز علاوه بر تشکیل مجمع سالانه بانک صنعت و معدن به عنوان نخستین بانک دولتی با حضور وزیران اقتصاد و صنعت، مجمع بانک سپه نیز به ریاست مسعود کرباسیان در محل آن بانک برگزار شد تا روند این رویداد مهم سالانه بانک ها شدت گیرد.


براساس این گزارش، در این میان بانک سینا هم ۳۱ تیر مجمعی برای صورت های مالی ۹۵ تشکیل داده بود ، زمان جدید این رویداد سالانه را اعلام کرد.


این بانک ۱۰۰۰ میلیارد تومانی اعلام کرده به دلیل عدم به حد نصاب رسیدن و رسمیت مجمع سالانه ۳۱ تیر ، ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۵ آذر، مجمع سالانه ایی را در هتل پارسیان انقلاب تشکیل خواهد داد.


برپایه این گزارش، این در حالی است که مجمع سالانه بانک صادرات که احتمال می رفت در آبان یا اوایل آذر برگزار شود ، به دلیل عدم انتشار آگهی طی حداقل ۱۰ روز قبل از مجمع ، به روزهای نامعلوم ماه آینده موکول شده است.


به گفته این مقام مسئول در بانک صادرات، به محض نهایی شدن گزارش حسابرسی شده صورت های مالی ۹۵ توسط سازمان حسابرسی، زمان برگزاری مجمع “وبصادر” با فاصله قانونی ۱۰ روز تعیین می شود.


 


منبع:بورس پرس


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *