×

داغ ترین استارتاپ های سال ۲۰۱۷ را معرفی کرد

 • کد نوشته: 1460
 • ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • نیمی از سال ۲۰۱۷ گذشته است زمان آن است تا داغ ترین استارت آپ ها معرفی شوند. در این بررسی معیار «ارزیابی گام به گام» انتخاب شده است تا مشخص شود کدام استارت آپ ها داغ ترین بوده اند.

  داغ ترین استارتاپ های سال ۲۰۱۷ را معرفی کرد
 • استارتاپ یک کسب و کاری است که قسمتی از آن مبتنی بر فناوری است. هر کسب و کار که بر پایه فناوری است، لزوما استارتاپ نیست، ولی همه استارتاپ‌ها به طرزی از وب، موبایل، اینترنت و تکنولوژی های جدید استفاده می‌کنند تا رشد بالایی داشته باشند و به تعداد کاربران بالایی برسند.


  به گزارش پایگاه خبری ” بااقتصاد”  به نقل از سنا ، نیمی از سال ۲۰۱۷ گذشته است زمان آن است تا داغ ترین استارت آپ ها معرفی شوند. در این بررسی معیار «ارزیابی گام به گام» انتخاب شده است تا مشخص شود کدام استارت آپ‌ها داغ ترین بوده اند.


  «ارزیابی گام به گام» به افزایش ارزش سرمایه گذاری در یک استارت آپ وابسته است. این اندازه گیری ارزش استارت آپ ها دور قبل از سرمایه گذاری و بعد از آن را بررسی کرده است.


  از ۳۸۳ استارت آپی که مورد بررسی قرار گرفته است، ۱۶۹ مورد افزایش سرمایه گذاری داشته اند. این استارت آپ ها داغ ترین بوده اند.


  ۱-      Roadrunner Recycling


  ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۲ برابر شده است. این استارت آپ، یک سرویس مدیریت زباله است که مواد قابل بازیافت کسب و کارها را فراهم می کند. این از یک نرم افزار تجزیه و تحلیل برای به حداکثر رساندن کارایی و صرفه جویی در پول استفاده می کند.


  ارزش فعلی: ۶۲ میلیون دلار.


  ۲-      OpCity


  ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۱.۶۴ برابر شده است. این استارت آپ در واقع یک نرم افزار ابر برای کارگزاران املاک و مستغلات است که به مطابقت عوامل با خریداران آینده خانه ها کمک می کند.


  ارزش فعلی: ۹۹ میلیون دلار.


  ۳-      HackerEarth


  ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۰.۲ برابر شده است. این استارت آپ، یک ابزار استخدام است که به برنامه نویسان اجازه تمرین و رقابت می دهد و به استخدام کنندگان این فرصت را می دهد تا مهارت آینده کارکنان را ارزیابی کند.


  ارزش فعلی: ۱۹ میلیون دلار.


  ۴-      UIPath


  ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۹.۳ برابر شده است. این استارت آپ برای فرآیند کسب و کارهای خودکار است و نرم افزاری است که گردش کار ایجاد می کند.


  ارزش فعلی: ۱۱۰ میلیون دلار.


  ۵-      MatterHackers:


  ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۸.۶۵ برابر شده است. این استارت آپ مواد پرینت سه بعدی به مدارس، کسب و کار و مصرف کنندگان می فروشد.


   


  ارزش فعلی: ۲۰ میلیون دلار.


   


  ۶-      CIMCON Lighting:


  ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۷.۱۱ برابر شده است. این استارت آپ، سیستم هوشمند برای کنترل روشنایی برای کسب و کارها و شهرها می سازد.


  ارزش فعلی: ۹۸ میلیون دلار


  ۷-      CloudCheck:


  ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۶.۹۴ برابر شده است. این استارت آپ نرم افزاری برای کمک به مدیریت شرکت ها برای استفاده از محاسبات ابری ارائه می دهد.


  ارزش فعلی: ۸۳ میلیون دلار.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *