×

نحوه توقف و بازگشایی نمادها و دامنه نوسان و حجم مبنا عملی خواهد شد

 • کد نوشته: 1498
 • ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • دستورالعمل توقف و بازگشایی نمادها و اصلاح دامنه نوسان و حجم مبنا یک روز بعد از برنامه خبری این هفته رئیس سازمان بورس اجرایی می شود و موارد بیشتری طی یک ماه بعد عملی خواهد شد.

  نحوه توقف و بازگشایی نمادها و دامنه نوسان و حجم مبنا عملی خواهد شد
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از بورس پرس ،مسئولان سازمان بورس از چند ماه پیش برنامه جدیدی برای توقف و بازگشایی نمادها و اصلاح دامنه نوسان و حجم مبنا در نظر گرفته اند که قرار بود این اصلاحات در اواخر تابستان عملی شود.


  براساس این گزارش، در حالی فعالان بازار منتظر رونمایی از این برنامه ها و اطلاع از جزییات توقف و بازگشایی نمادها و اصلاح دامنه نوسان و حجم مبنا هستند که پیگیری های بورس پرس نشان می دهد، دستورالعمل جدید نهایی شده و طبق برنامه ریزی اولیه قرار است این هفته بعد از برگزاری نشست خبری رئیس سازمان بورس اجرایی شود.


  بنابراین بعد از توضیحات شاپور محمدی به رسانه ها و اعلام عمومی مهمترین نکات ، فصل نوین بازار سرمایه از روزهای آینده (احتمالا” از اواخر شهریور یا اوایل مهر) شروع خواهد شد و طی آن با رفع برخی موانع قدیمی ، شرایط بهتری برای معاملات و فعالان فراهم خواهد شد.


  در این میان اما قرار نیست همه اصلاحات و موارد در یک مرحله اجرایی شود بلکه به دلیل لزوم برخی آماده سازی های فنی و مرتبط با مدیریت فناوری بورس تهران و … ، جدول زمان بندی تهیه شده و طبق آن برخی موارد یک روز بعد از برنامه خبری رئیس سازمان بورس و موارد بیشتری طی یک ماه بعد اجرایی خواهد شد.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *