آزادی زنان سوری در آزادی+عکس


به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد”، در جریان برگزاری این بازی و جلوگیری از ورود بانوان ایرانی به ورزشگاه، عکس های حضور زنان سوری در “آزادی”، سوژه شبکه های مجازی شد و حتی پیمان یوسفی گزارشگر بازی نیز به آن واکنش نشان داد و اظهار امیدواری کرد تا زنان ایرانی نیز بتوانند برای تماشای فوتبال به ورزشگاه بیایند.


خانمهای طرفدار تیم فوتبال سوریه روز گذشته به همراه تنی چند از هواداران مرد تیم ملی سوریه که در یک بازی حساس مقابل ایران به میدان رفته و به صعود امیدوار بودند، در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و با شور و هیجان به تشویق تیم خود پرداختند.


   


بانوان سوری به همراه خانواده خود در جایگاهی که برای تیم سوریه در نظر گرفته شده بود حاضر شدند و حضورشان از همان ابتدا توجه عکاسان ایرانی و بین المللی را به خود جلب کرد. نکته این حضور موضوع داغ شده بلیت فروشی بانوان ایرانی در روزهای آغاز بلیت فروشی ایران – سوریه بود که پارادکس جالبی را ایجاد کرده است.


  


البته شرکت مجری فروش های بلیت ایران و سوریه اعلام کرد که از فروش بلیت به بانوان معذور است؛ اما این مساله باعث ایجاد بحث هایی مجدد درباره این موضوع شد تا آنجا که امروز پیمان یوسفی مجری شبکه سه نیز با اشاره به حضور بانوان سوری در ورزشگاه، آرزو کرد که روزی هم درهای ورزشگاه های ایرانی برای بانوان باز شود.


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *