×

نشست الزامات حضور در بازارهای جهانی، جذب سرمایه‌گذاری و تامین مالی

 • کد نوشته: 1518
 • ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران نشست الزامات حضور در بازارهای جهانی، جذب سرمایه‌گذاری و تامین مالی با حضور بزرگ‌ترین شرکت خدمات‌دهنده در زمینه‌های مشاوره مالیاتی و تامین مالی را در سطح دنیا برگزار می‌کند.

  نشست الزامات حضور در بازارهای جهانی، جذب سرمایه‌گذاری و تامین مالی
 • به گزارش پایگاه اقتصادی ” وبورس” به نقل از فارس اتاق تهران میزبان نماینده موسسه پرایس‌واترهاوس‌کوپرز  خواهد بود که به عنوان بزرگترین شرکت خدمات‌دهنده در زمینه‌های مشاوره مالیاتی، تامین مالی، جذب سرمایه‌گذاری، رتبه‌بندی و اعتبارسنجی در سطح دنیا فعالیت می‌کند.


  بر اساس این گزارش ینس روئنبرگ عضو هیات مدیره و مسوول بازار ایران در مؤسسه Pwc است که به روز دوشنبه ۲۷ شهریور ماه در اتاق تهران حاضر می‌شود تا با جمعی از فعالان اقتصادی و نمایندگان بخش خصوصی دیدار و گفت‌وگو داشته باشد.


  وی در این نشست به چگونگی امکان همکاری با شرکت‌های ایرانی و الزامات حضور در بازارهای بین‌المللی خواهد پرداخت.


  در این نشست همچنین حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران، پرویز عقیلی مدیرعامل بانک خاورمیانه و محمدمهدی بهکیش، اقتصاددان و دبیرکل کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل نیز حضور داشته و سخنرانی می کنند.


  نشست فعالان بخش خصوصی با عضو هیأت مدیره و مسوول بازار ایران در موسسه Pwc روز دوشنبه ۲۷ شهریور ماه در سالن کنفرانس طبقه هشتم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *