جباری و رحمتی در آستانه اخراج


به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از تابناک ، بعد از حضور مهدی رحمتی و مجتبی جباری در ساختمان باشگاه استقلال، مشخص شد که این دو بازیکن با نظر منصوریان در آستانه جدایی از این تیم قرار دارند و احتمالا از این تیم کنار گذاشته می‌شوند.


مهدی رحمتی و مجتبی جباری دوکاپیتان تیم فوتبال استقلال امروز در محل این باشگاه حاضر شده و در حالی که به نظر می‌رسید این نفرات در جلسه هیات مدیره حاضر شوند، اما ظاهرا به آنها اعلام شده که در اختیار باشگاه هستند و سرمربی تیم استقلال به آنها نیازی ندارد.


در حالی که استقلال از ساعت ۱۲ امروز (یک‌شنبه) پشت درهای بسته تمرین می‌کند، جباری و رحمتی به باشگاه فراخوانده شده‌اند و اکنون در دفتر باشگاه حضور دارند. نخست گفته شده بود که این دو بازیکن باتجربه تیم برای دفاع از منصوریان به جلسه هیات مدیره فرا خوانده شده اند اما حالا ایسنا خبر داده که دلیل این حضور، کنارگذاشته شدن این دو مهره قدیمی از لیست تیم است.


مجتبی جباری و مهدی رحمتی بعد از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران حاضر شدند. ابتدا مجتبی جباری به خبرنگاران گفت: آقای توفیقی پیامک دادند که من و رحمتی در تمرین حاضر نشویم. به ما گفتند به این جا بیاییم و در جلسه هیات مدیره حاضر شویم ولی تا الان خبری نشده و الان هم داریم این‌جا را ترک می‌کنیم. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکل استقلال او و رحمتی هستند، بیان کرد: باید همین‌ها را بگویند. منتظریم باشگاه بگوید چرا در تمرین حاضر نشویم. 

مهدی رحمتی بعد از سوال مشابه خبرنگاران بیان کرد: نظر من هم مثل مجتبی است و حرف‌های بیشتر را اجازه دهید بعدا بزنیم. 

در ادامه جباری در واکنش به این سوال خبرنگاران که چرا از منصوریان بیشتر حمایت می‌کرد، بیان کرد: ما هنوز منتظر موضع رسمی هستیم و بعد از آن صحبت می‌کنیم. من پیش‌پیش نمی‌خواهم صحبت کنم. تا الان هم بی‌احترامی کرده‌اند و این کارشان بی‌جواب نمی‌ماند. 

 در ادامه رحمتی گفت: ما هم سوالات زیادی داریم و اگر جواب گرفتیم، به شما هم می‌گوییم. 

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا درگیری‌ای میان او و دیگران در استقلال پیش آمده گفت: بعدا در این باره صحبت می‌کنیم.

 


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *