×

خدمات «نگین سرویس» را در ۶ شهر جدید توسعه داد

 • کد نوشته: 1564
 • ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • نگین خودرو در راستای توسعه خدمات پس از فروش محصولات رنو در ایران، ۶ شعبه و نمایندگی جدید را به خودروهای سرویس سیار “نگین سرویس” تجهیز کرد

  خدمات «نگین سرویس» را در ۶ شهر جدید توسعه داد
 • به گزارش پایگاه خبری«با اقتصاد »، نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، در راستای برنامه‌های گسترده خود جهت توسعه شبکه خدمات پس از فروش و ارتقا سرویس‌دهی به مالکین محصولات رنو در ایران، ۶ شعبه و نمایندگی دیگر را به خودروهای نگین سرویس تجهیز کرد تا به این ترتیب تعداد خودروهای نگین سرویس در سطح کشور به ۴۰ دستگاه برسد.


  داوود تقی‌زاده مدیر امداد و نگین سرویس شرکت نگین خودرو در این زمینه گفت: در کنار توسعه شبکه خدمات پس از فروش، توسعه ناوگان نگین سرویس به‌عنوان سرویس سایر نگین خودرو یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت در سال جاری است. در این راستا هفته گذشته ۶ شعبه و نمایندگی جدید شامل قائم‌شهر، ساری، سنندج، قم، بوکان، شاهین‌شهر و اهواز به خودروهای نگین سرویس مجهز شده‌اند تا بتوانند سرویس‌های سیار را به مشتریان رنو در این شهرها ارائه کنند.


  وی افزود: با افزوده‌شدن این ۶ دستگاه خودرو به ناوگان نگین سرویس، هم‌اینک تعداد خودروهای نگین سرویس در سطح کشور به ۴۰ دستگاه رسیده و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، تا پایان سال حداقل ۱۰ دستگاه خودرو دیگر نیز به این ناوگان اضافه خواهند شد تا به‌مرور تمامی شعب و نمایندگی‌های نگین خودرو به خودروهای نگین سرویس تجهیز شوند.


  تقی‌زاده در زمینه آموزش‌های پرسنل نگین سرویس گفت: همه پرسنل نگین سرویس غیر از آموزش‌های عمومی شبکه خدمات پس از فروش نگین خودرو که بر اساس استانداردهای رنو انجام می‌شود، به مدت ۱۰ روز آموزش‌های تخصصی در زمینه امداد را نیز در تهران می‌بینند ضمن آن که در همین مدت به‌صورت عملی نیز با خودروهای نگین سرویس در تهران همراه می‌شوند تا دانش به‌دست‌آمده را در عمل افزایش دهند


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *