×

جانسون باید پشت سر نخست‌وزیر حرکت کند

 • کد نوشته: 1576
 • ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • امبر رود در مصاحبه با بی. بی. سی حول بریگزیت عنوان کرد که مقاله بوریس جانسون در تلگراف به هیچ عنوان به منزله‌ شکاف در کابینه نیست و همه ما با هم پشتیبان نخست‌وزیر در شرایط دشوار مذاکرات بریگزیت هستیم.

  جانسون باید پشت سر نخست‌وزیر حرکت کند
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از کمپانی بی. بی. سی، امبر رود وزیر کشور انگلیس در مصاحبه با بی. بی. سی عنوان کرد که در مذاکرات جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا ترزا می نخست‌وزیر نقش راننده را دارد و بوریس جانسون وزیر امور خارجه باید پشت سر راننده بنشیند.  


  بوریس جانسون در مقاله‌ای که در تلگراف منتشر کرد نوشت: انگلستان نباید هیچ مبلغی بعد از جدایی خود از اتحادیه اروپا بر جا بگذارد. او همچنین در این مقاله عنوان کرد که تمایل دارد که بسیاری از مبالغ بعد از جدایی از اتحادیه برای انگلستان بازیافت شود و ادامه داد که این مبلغ شامل ۳۵۰ میلیون پوند در حوزه سلامت و بهداشت است.


  این سخنان بوریس جانسون تنها چند روز قبل از سخنرانی مهم ترزا می در فلورانس عنوان شد.


  دامین گرین از افراد نزدیک به ترزا می عنوان کرد که زمان‌بندی مقاله جانسون می‌توانست به دلایل زیادی بهتر باشد. اما تأکید کرد که تمامی اعضای کابینه در بریگزیت با هم هستند و ادامه داد که این مذاکرات بزرگترین چالش در کشور ما است.


  امبر رود همچنین عنوان کرد که بسیار خوب است که جانسون علاقه‌های خود را نشان می‌دهد اما او راننده نیست. او در این مصاحبه گفت تمامی وزیران باید در بریگزیت با هم متحد شوند و به نخست‌وزیر کمک کنند که فرآیند جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا را به اتمام برساند.


  وقتی از رود سؤال شد که آیا مقاله جانسون شکافی در کابینه انگلستان است یا خیر؟، پاسخ داد که به هیچ عنوان! «فکر می‌کنم جانسون هم مثل من در این شرایط دشوار پشتیبان نخست‌وزیر است تا بتوانیم این مذاکرات را به نتیجه برسانیم».  


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *