×

ظرفیت بهشت‌زهرا تکمیل است/ اموات تهرانی‌‌ها فقط تا سال ۹۸ در بهشت‌زهرا دفن می‌شوند

 • کد نوشته: 1613
 • ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به اینکه روزانه بالغ بر ۱۷۰- ۲۰۰ جنازه در غسالخانه شستشو می‌شوند، گفت: ظرفیت بهشت زهرا برای خاکسپاری تا پایان ۹۸ به پایان خواهد رسید و در حال حاضر نیز بیشتر فوت شدگان در قطعات جدید(۳۰۰ به بالا) به خاک سپرده می‌شوند

  ظرفیت بهشت‌زهرا تکمیل است/ اموات تهرانی‌‌ها فقط تا سال ۹۸ در بهشت‌زهرا دفن می‌شوند
 • به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد” به نقل از تسنیم، اکبر توکلی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اظهار کرد: در حال حاضر در هیچ یک از قطعات بهشت زهرا(س) فعالیت عمرانی و ساماندهی قبور انجام نمی‌گیرد.


  وی تصریح کرد: شهرداری بهشت زهرا(س) بر اساس برنامه ریزی انجام شده اقدامات خود را انجام داده است و در حال حاضر نیز مراحل احداث پل روبروی سازمان بهشت زهرا(س) رو به پایان است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.


  توکلی با اشاره به اینکه روزانه ۱۷۰ تا ۲۰۰ جنازه در غسالخانه بهشت زهرا(س) شستشو می‌شوند، گفت: از این تعداد ۲۰ الی ۳۰ درصد به شهرستان اعزام می‌شوند و ما بقی در سایر قطعات به خاک سپرده می‌شوند.


  مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: ظرفیت بهشت زهرا برای خاکسپاری تا پایان ۹۸ به پایان خواهد رسید و در حال حاضر نیز بیشتر فوت شدگان در قطعات جدید(۳۰۰ به بالا) به خاک سپرده می‌شوند.


  وی در خصوص دریافت هزینه‌های شستشو،تدفین و… گفت: در این بخش نیز بر اساس مصوبه شورای شهر تهران عمل می‌کنیم ضمن اینکه شرایط خانواده‌های نیازمند و بی بضاعت نیز بر اساس بخشنامه‌ها در نظر می‌گیریم.


  توکلی بیان کرد: در هر یکی از قطعات جدید بهشت زهرا(س) ۸ الی ۹ هزار جنازه به خاک سپرده می‌شوند.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *