×

بازگشایی و بسته شدن تعدادی از نمادها در فرابورس

 • کد نوشته: 1637
 • ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • نماد معاملاتی اسناد خزانه اسلامی مرحله دهم در نماد (اخزا۱۰۱) به منظور پرداخت مبالغ اسمی این اسناد، در پایان معاملات امروز متوقف می‌شود. پیرو تدابیر اتخاذ شده از سوی دولت مبنی بر پرداخت به موقع مبالغ اسمی اسناد خزانه اسلامی مرحله دهم با سررسید ۳ مهرماه ۹۶ در نماد (اخزا۱۰۱) و لزوم برنامه ریزی به منظور تسویه این اوراق در سرررسید مزبور، کلیه دارندگان این اوراق اعم از خریداران، پیمانکاران و دارندگان اسناد خزانه اسلامی باید نسبت به اعلام شماره حساب بانکی خود به یکی از کارگزاری های عضو فرابورس ایران اقدام کرده باشند.

  بازگشایی و بسته شدن تعدادی از نمادها در فرابورس
 • به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد” به نقل از سنا، همچنین نماد معاملاتی شرکت مالیبل سایپا(خلیبل۱) پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام، با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف ۵۰ درصد امروز آماده انجام معامله است.


  قیمت گذاری سهام نمادهای معاملاتی قابل بازگشایی در تابلو پایه ج شامل نمادهای شرکت های اعتباری توسعه (توسعه۱)، صنایع بسته بندی مشهد (فبستم۱)، پتروشیمی اصفهان (شصفها۱)، و کارتن مشهد (چکارم۱) منوط به معامله حجم مشخصی از سهام به شرح دو در هزار سرمایه پایه هر شرکت با کف ۱۰۰هزار سهم و سقف ۱۰ میلیون سهم است و در صورت عدم انجام معامله به شرح فوق، معاملات انجام شده مورد تایید قرار نگرفته و بازگشایی نماد به جلسه معاملاتی بعد موکول می‌شود. همچنین محدودیت حجمی(حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) در نمادهای معاملاتی فوق ۵۰هزار سهم است.


  نماد معاملاتی شرکت تولیدی پلاستیک شاهین (پشاهن۱) هم بامحدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف ۵۰ درصد امروز آماده انجام معامله است.


  با توجه به اتمام مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا در نماد(کتوکاح۱)، نماد معاملاتی مذکور در پایان معاملات امروز متوقف می‌شود.


  نماد معاملاتی واحدهای صندوق سرمایه گذاری جسورانه یکم آرمان آتی (آتی۱۱) پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف ۵۰ درصد امروز آماده انجام معامله است.


  همچنین نماد معاملاتی اسناد خزانه اسلامی مرحله دهم در نماد (اخزا۱۰۱) به منظور پرداخت مبالغ اسمی این اسناد، در پایان معاملات امروز متوقف می‌شود. پیرو تدابیر اتخاذ شده از سوی دولت مبنی بر پرداخت به موقع مبالغ اسمی اسناد خزانه اسلامی مرحله دهم با سررسید ۳ مهرماه ۹۶ در نماد (اخزا۱۰۱) و لزوم برنامه ریزی به منظور تسویه این اوراق در سرررسید مزبور، کلیه دارندگان این اوراق اعم از خریداران، پیمانکاران و دارندگان اسناد خزانه اسلامی باید نسبت به اعلام شماره حساب بانکی خود به یکی از کارگزاری های عضو فرابورس ایران اقدام کرده باشند. مبلغ اسمی اسناد خزانه اسلامی مرحله دهم در سررسید مربوط، صرفا به حساب بانکی معرفی شده دارندگان این اسناد که در سامانه تسویه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، ثبت شده باشد واریز خواهد شد.


  از سویی نماد معاملاتی شرکت فولاد کاویان(فوکا۱) هم پس از برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام، با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف ۵۰ درصد امروز بازگشایی می‌شود و نماد معاملاتی اوراق اجاره دولت جمهوری اسلامی ایران (اجاد۱۱) هم پس از پرداخت اجاره بهای شش ماهه اوراق امروز آماده انجام معامله خواهد بود.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *