×

نیمه اول مهر تاخیر کارمندان تا ساعت ۹ صبح مجاز است

 • کد نوشته: 1664
 • ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • معاون اول رییس جمهور در بخشنامه ای از کلیه وزاتخانه ها، سازمان‌ها و موسسات و شرکت های دولتی خواست به منظور مدیریت تقاضای سفرهای شهری در معابر اصلی و شریانی شهر تهران؛ از اول تا پانزدهم مهرماه سالجاری تاخیر کارمندان خود تا ساعت ۹ صبح را مجاز تلقی نمایند.

  نیمه اول مهر تاخیر کارمندان تا ساعت ۹ صبح مجاز است
 • به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از ایسنا، متن کامل بخشنامه به این شرح



   است: «با توجه به



  آغاز تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶ و به منظور مدیریت تقاضای سفرهای شهری و کاهش زمان ناشی از ترافیک سنگین در معابر اصلی و شریانی شهر تهران، کلیه دستگاه های اجرایی و بانک های شهر تهران مجازند از اول تا پانزدهم مهرماه سال جاری در صورت تأخیر کارمندان خود تا ساعت (۹) صبح، تاخیر مزبور را مجاز تلقی کنند و در صورت لزوم ساعات تأخیر را به عنوان مرخصی ساعتی منظور دارند.


  شهردار تهران، با توجه به شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی  و افزایش تقاضای سفر های شهری  و تا دو هفته‌ای که برای برقراری  کامل سرویس‌های مدارس و تنظیم رفت و آمد دانش‌آموزان  و والدینی که فرزندان‌شان را به مدرسه  می‌رسانند  زمان لازم است، درخواست کرد که تاخیر تا ساعت ۹ صبح از اول تا ۱۵ مهرماه کارمندان مجاز  شمرده شود و در صورت لزوم به عنوان مرخصی ساعتی منظور شود. برهمین اساس معاون اول رئیس جمهور نیز طی بخشنامه‌ای چنین اجازه‌ای را صادر کرد.


  بنابراین هیچ تغییری در ساعت کار دستگاه‌ها، بانکها  و شرکت‌ها ایجاد نمی‌شود و صرفا تاخیرات این دو هفته تا ساعت ۹ مجاز شمرده می‌شود.


  محسن حاجی میرزایی دبیر هیئت دولت در این زمینه توضیح داد: در اصل این بخشنامه یک مساعدت به کارمندانی است که دانش آموز دارند تا رفت آمد خود و فرزندانشان را در روزهای اول ماه مهر و ترافیک این روزها مدیریت کنند.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *