×

گران‌ترین تبلت و ماشین‌ها را می‌خواهند

 • کد نوشته: 1728
 • ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • کمتر از یک ماه از آغاز به کار رسمی شورا پنجمی‌ها نمی‌گذرد. بعد از قضیه مترو سواری اشرافی شورایی‌ها این بار ولخرجی آنها برای خرید تبلت و ماشین نو حاشیه ساز شد، این در حالی است که این اعضا در ابتدای کار به کمبود بودجه و بدهی‌های کلان این افراد اعتراض داشتند

  گران‌ترین تبلت و ماشین‌ها را می‌خواهند
 • به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از فارس، اصلاح طلبان زمانی که زمام شهر تهران را در دست گرفتند شروع به جوسازی کردند و گفتند یک شهر سوخته با بدهی کلان دریافت کرده‌ایم و قطعا دارای مشکلات عدیده‌ای خواهیم شد.


  این افراد برای اینکه ضعفشان در مدیریت شهری مشخص نشود شروع به تخریب رقیب کرده و بی محابا تاختند.


  کمتر از یک ماه از شروع به کار شورا پنجمی‌ها نگذشته که سندی رو شده که شورایی‌ها بیش از یک میلیارد برای خرید خودرو و ۲۱ تبلت داده‌اند.


  به نظر می‌رسد شورا پنجمی ها اینگونه می خواهند به قول خودشان شهر سوخته را از بحران و وضعیت بد مالی نجات دهند.


  البته که شورایی‌ها به این خبر منتشر واکنش نشان دادند و نائب رئیس شورای شهر گفت که ما فقط امانت دار هستیم و این اموال را بر می‌گردانیم اما جای سوال از آقای امینی است که آیا تبلت و ماشینی در شورا نبود که دوباره یک میلیارد پول شهر را برای این کار که ضرورتی هم نداشت هزینه کردید؟


  علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در خصوص خرید ۲۱ دستگاه پژو پارس برای اعضای شورای شهر نیز گفت: در خصوص خرید خودروهای جدید نیز باید گفت خودروهای قبلی در اختیار اعضا دچار استهلاک و فرسودگی بودند و پس از بررسی‌های انجام شده، مشخص شد با توجه به فرسودگی آنها خرید خودروهای جدید منطقی‌تر است.


  به نظر می رسد از خودروی ۵ ساله دیگر شورایی‌ها نمی‌تواند استفاده کرد احتمالا افت کلاس است. چطور خودروهای فرسوده با عمر بالای ۲۰ سال همچنان در تهران تردد می‌کنند و رانندگان آن‌ها خرج زندگی خانواده‌هایشان را با سختی تامین می‌کنند و کسی فکری به حال آنها نمی‌کند آن وقت شورایی ها نمی توانند سوار ماشینی با عمر ۵ سال شود.آیا آنها اینگونه درد اقشار کم درآمد جامعه را می خواهند درک کنند؟


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *