قیمت و مراکز پخش گوشت قرمز و مرغ


به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، یوسف جلوخانی اظهار کرد: با توجه به  ذخایر استراتژیک گوشت قرمز و مرغ این آمادگی داریم که نیاز هیئت‌های مذهبی را به‌طور کامل تأمین کنیم.


وی افزود:  بر اساس هماهنگی انجام‌شده با سازمان تبلیغات اسلامی و دریافت معرفی‌نامه متقاضیان  می‌توانند گوشت و مرغی که برای آنها آماده‌ شده است را تحویل داده گیرند.


مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران با اشاره به اینکه در شهر تهران ۳ مرکز برای توزیع گوشت سرد و گرم و مرغ سرد مورد نیاز هیئت‌های مذهبی تدارک دیده‌ شده است، ادامه داد: در غرب تهران سرخانه ۸ شهریور در جاده قدیم کرج، مجتمع حکیمه شرکت پشتیبانی امور دام در شرق تهران و فروشگاه شرکت پشتیبانی امور دام در شهرآرا، رو به روی اداره گذرنامه، گوشت و مرغ   مورد نیاز مردم را توزیع می‌کنند.


این مقام مسئول تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم سردست منجمد برزیلی ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان و ران گوساله منجمد  ۲۳ هزار  و ۴۰۰  تومان است  و مرغ  سرد داخلی نیز ۵ هزار و ۷۰۰ تومان در این اماکن برای تأمین نیز هیئت‌های مذهبی توزیع می‌شود.


توزیع گوشت گرم گوسفندی برای هیئت‌های مذهبی


وی با اشاره به اینکه گوشت گرم گوسفندی نیز بر اساس نیاز هیئت‌های مذهبی توزیع خواهد شد افزود: قیمت، لاشه گوشت گرم آسیایی میانه  ۳۱ هزار  و ۵۰۰  تومان و لاشه گرم گوسفندی استرالیایی ۳۳ هزار تومان است.


مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران اظهار داشت: افراد برای دریافت این محصول باید ابتدا حواله خرید را از شرکت پشتیبانی امور دام  تهیه کنند تا بتوانند آن را به‌صورت لاشه از دپوی علی‌آباد و در نزدیک میدان بهمن تحویل بگیرند. 


جلوخانی نیارکی گفت: امروز نیز با مدیر کل سازمان تبلیغات  اسلامی جلسه نهایی داریم تا بر این اساس، نیاز هیئت‌های مذهبی تهران به گوشت قرمز و مرغ به طور دقیق‌تری مشخص شود.


 


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *