×

وزیر راه از مردم خواست افزایش بیش از ۲۰ درصد بلیط اتوبوس را گزارش کنند

 • کد نوشته: 101319
 • ۱۲ آذر ۱۳۸۰
 • ۰
 • وزی راه و شهرسازی از مردم خواست در صورتی که با افزایش بیش تز ا۲۰ درصدی بلیط اتوبوس مواجه شدند گزارش کنند.

  وزیر راه از مردم خواست افزایش بیش از ۲۰ درصد بلیط اتوبوس را گزارش کنند
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برای ایام نوروز شرکت‌های تعاونی مسافری مجاز هستند تا حداکثر ۲۰ درصد قیمت بلیت اتوبوس بابت تردد یکسر خالی بیان کرد: مسافران در صورتی که بلیت اتوبوس را گرانتر خریداری کردند حتما گزارش کنند و قطعا رسیدگی می‌شود.


  اسلامی ادامه داد:‌به متولیان در پایانه مسافری توصیه شده حتما نظارت بر فروش بلیت‌ها وجود داشته باشد و بر خدمات دهی مسافران نظارت کنند در همین ترمینال جنوب حداقل ۱۰ بارزس وجود داشته باشد تا نظافت اتوبوس‌ها، معاینه فنی آنها،‌ خدمات‌دهی به مسافر و غیره را کنترل کنند.


  وزیر راه و شهرسازی همچنین حق بیمه کارگران و حقوق آنها از محل سازمان تامین اجتماعی گفت: طی هماهنگی با رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در فروردین ۹۸ جلسه‌ای در خصوص بیمه تامین اجتماعی رانندگان و بیمه تکمیلی آنان برگزار می‌کنیم تا کار روال پیدا کند.


  بنا بر این گزارش وزیر راه و شهرسازی به همراه رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و رؤسای انجمن‌ها و اتحادیه‌های حمل و نقل مسافری امروز از پایانه جنوب بازدید کردند و از نزدیک مشکلات مسافران را شنیدند.


  اسلامی همچنین طی سرکشی به تعاونی‌های مسافری از آنها خواست بر ارائه خدمات بر مسافران نوروزی از هیچ تلاشی دریغ نکنند.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *