برنج پرچمدار افزایش قیمت


به گزارش  پایگاه خبری با اقتصاد، باوجود گرانی کالاهای اساسی و مصرفی مردم، قیمت آنها در ماه محرم که تقاضای بیشتری برای آن نیز وجود دارد، تغییر جدی نداشته است.


بنابراین گزارش قیمت هر کیلوگرم لوبیا چیتی ۹۰۰ گرمی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۵ هزار تومان، نخود ۹۰۰ گرمی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۵ هزار تومان و عدس ۹ تا ۱۳ هزار تومان است.


هر بسته نیم کیلوگرمی چای خارجی ۲۳ هزار و ۹۰۰ تومان، رب گوجه فرنگی یک کیلوگرمی ۵ هزار تومان تا ۵ هزار و ۶۰۰ تومان و یک  لیتر روغن مایع ۵ هزار و ۳۰۰ و روغن سرخ کردنی  ۴ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد.


قیمت هر کیلوگرم شکر بسته بندی شده تحت نظارت تعزیرات ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و بسته‌بندی‌شده به‌صورت خانگی و کارگاهی نیز تا ۴ هزار تومان به فروش می‌رسد.قیمت هر کیلوگرم قند بسته‌بندی شد  ۴ هزار تومان و قندی فله نیز کیلوی ۴ هزار تومان در سطح خرده‌فروشی به فروش می‌رسد.


بنابراین گزارش قیمت برنج هندی اما در روزهای اخیر افزایش‌ یافته است، به‌طوری‌که هرگونی ۱۰ کیلوگرمی از ۵۳ هزار تومان به ۵۹ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان رسیده است. قیمت انواع برنج ایرانی نیز در بازار مصرف شهر تهران ۱۰ هزار تومان تا ۱۷ هزار تومان به فروش می‌رسد.


قیمت هر شانه ۳۰ عددی تخم‌مرغ با کاهش قیمت در مقایسه به هفته‌های گذشته به نرخ ۹ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۱ هزار تومان در خرده فروشی کاهش‌یافته است.


 


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *