×

۴۰ شرکت در فرایند پذیرش بورس تهران هستند

 • کد نوشته: 2089
 • ۰۱ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد که بیش از ۴۰شرکت در فرایند پذیرش در بورس تهران داریم.

  ۴۰ شرکت در فرایند پذیرش بورس تهران هستند
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از آریا، حسن قالیباف اصل درباره تعداد شرکت های جدیدی که در فرایند پذیرش در بورس تهران قرار دارند، گفت: ۴۲شرکت جدید در فرایند پذیرش در بورس تهران هستند.


  وی پذیرش ۲شرکت جدید در بورس تهران در ۱۰روز گذشته را یادآور شد و افزود: حدود ۱۶شرکت جدید فرآیند پذیرش را طی کرده اند و برخی از آنها پذیرش شده اند.


   مدیرعامل بورس و اوراق بهادار تهران خاطرنشان کرد که برخی از شرکت ها هنوز برای آنکه نام آنها در تابلو درج شده و سهام آنها در بورس تهران عرضه شود، دارای اشکالات جزیی هستند و بعد از برطرف شدن این اشکالات فرایند پذیرش آنها کامل می شود.


   قالیباف اصل ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال بیشتر شرکت هایی که فرآیند پذیرش آنها آغاز شده، بتوانند سهام خود را در بورس تهران عرضه کنند. 


  یادآور می شود، مدیر عامل شرکت بورس و اوراق بهادار در ابتدای امسال از برنامه بورس برای پذیرش ۲۰شرکت در سال ۹۶خبر داده بود.


  البته تعداد شرکت های درج شده در بورس اوراق بهادار تهران در پایان تیرماه ۳۲۵شرکت بود که در تیرماه نسبت به ماه قبل از آن ۳درصد و در چهارماهه اول سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱.۲درصد افزایش نشان می‌دهد. 


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *