×

ورود شورای شهر تهران به موضوع هولوگرام‌ها

 • کد نوشته: 2166
 • ۰۲ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • رئیس شورای شهر تهران، ضمن بیان اینکه برخورد نامناسبی از سوی شهرداری منطقه ۱۸ با فراهانی عضو کمیسیون بودجه در بازدید منطقه‌ای‌اش صورت گرفته است، خواستار ارائه گزارش از کمیسیون برنامه و بودجه برای توضیح در باره بحث هولوگرام شد.

  ورود شورای شهر تهران به موضوع هولوگرام‌ها
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محسن هاشمی صبح امروز در جلسه علنی یکشنه‌های شورای شهر تهران، ری و تجریش در واکنش به تذکرات پیش از دستور اعضای شورا گفت: از کمیسیون برنامه و بودجه می‌خواهم که در خصوص موضوع هولوگرام‌ها و ابعاد آن، گزارشی مبسوط ارائه کرده و تنها منتظر گزارش شهرداری نباشند.


  هولوگرام‌ها در واقع، هزینه غیر نقدی محسوب می‌شود که شهرداری در ازای بدهی هایش به طلبکارانش می‌دهد، طلبکارانی که ممکن است پیمانکار باشند یا حتی شهروندان عادی که به فرض مثال، ملک شان در طرح شهرداری واقع شده، براین اساس آنها می‌توانند با در دست داشتن هولوگرام، درهر نقطه‌ای که طرح تفصیلی اجازه می‌دهد، تراکم بفروشند! اما آیا فروش هولوگرام به همین سادگی است.


  وی با بیان اینکه متاسفانه برخورد نامناسبی از سوی شهرداری منطقه ۱۸ با فراهانی عضو کمیسیون بودجه در بازدید منطقه‌ای‌اش صورت گرفت گفت: از کمیسیون حقوقی و نظارت نیز می‌خواهم با دقت بیشتری این موضوع را بررسی کنند و گزارش ویژه‌ای در این خصوص ارائه شود.


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *