×

افت قیمت طلا در نقطه‌ اوج‌

 • کد نوشته: 1076
 • ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • بازار طلا امروز ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ با کاهشی همه جانبه مواجه شد و قیمت هر قطعه سکه امامی در بازار معاملات طلا تهران، امروز با کاهش نوسانی ۳۷ دهم درصدی نسبت به روز پیش به یک میلیون و ۲۶۹ هزار و هفتصد تومان رسید. همچنین قیمت هر گرم طلای هیجده عیار در بازار معاملات طلا تهران، یکصد و ۲۶ هزار و ۵۱۴ تومان و نسبت به روز پیش ۴ هزار و ۱۶۰ تومان کاهش داشته است.

  افت قیمت طلا در نقطه‌ اوج‌
 • به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، امروز ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۶ قیمت سکه و طلا در بازار معاملات طلا تهران کاهش یافت، این بازار در روزهای اخیر به سرعت روند افزایشی در پیش گرفته بود.


  قیمت هر قطعه سکه امامی در بازار معاملات طلا تهران، امروز با کاهش نوسانی  ۳۷ دهم درصدی نسبت به روز پیش به یک میلیون و ۲۶۹ هزار و هفتصد تومان رسید. در این میان با وجود اینکه بازار  سکه  به طور کلی کاهش داشته است اما بیشترین کاهش مربوط به سکه امامی و ربع سکه  با۴۷۰۰ و ۳۰۰۰  تومان کاهش  و در رده ی بعدی سکه بهار آزادی ، نیم سکه و سکه یک گرمی با  ۱۰۰۰تومان افت است. 

   

  قیمت (تومان)

  نوع

  ۱۲۴۱۰۰۰

  سکه بهار آزادی

  ۶۶۵۰۰۰

  نیم سکه

  ۳۷۶۰۰۰

  ربع سکه

  ۲۵۱۰۰۰

  سکه یک گرمی


   


   قیمت هر گرم طلای هیجده عیار در بازار معاملات طلا تهران، یکصد و ۲۶ هزار و ۵۱۴ تومان و نسبت به روز پیش ۴ هزار و ۱۶۰ تومان کاهش داشته است این در حالیست که طلا در سطح جهانی نیز در آخرین روز پیش از تعطیلی بازار های جهانی با ارزش هر اونس ۱۳۴۷ دلار معامله شد.


  در روزهای اخیر این بازار به خاطر مناقشات بین کره شمالی و آمریکا و احتمال به وجود آمدن بحران افزایش داشت که امروز ضمن کاهش دلار روند افزایش این بازار نیز منقطع شد.


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *