×

۹ شرکت آماده عرضه اولیه در بورس/ شستا بورسی می شود

 • کد نوشته: 2168
 • ۰۲ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نام اختصاری شستا در بورس پذیرش می شود

  ۹ شرکت آماده عرضه اولیه در بورس/ شستا بورسی می شود
 • به  گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” ، اسماعیل درگاهی مدیر پذیرش بورس اوراق بهادار تهران با بیان اینکه در نیمه اول امسال شش جلسه برای بررسی پذیرش شرکت‌های جدید در بورس برگزار شده، گفت: در حال حاضر سهام ٩ شرکت جدید آماده عرضه اولیه در بورس تهران است.


  بر این اساس شرکت‌های مینو، ترانسفورماتور توزیع زنگان ، فولاد جنوب کیش، تامین سرمایه امید، شرکت مادر تخصصی و مالی سینا ، شرکت توسعه نیروگاهی جهرم که از سال قبل درج شده اند، در نوبت عرضه اولیه هستند.


  وی گفت: همچنین سه شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا با سرمایه ٢٠٠ میلیارد تومانی، بین الملل ساختمان و صنعت ملی با سرمایه ٩٠ میلیارد تومانی و شفا دارو با سرمایه ١١٧ میلیارد و ٩٠٠ میلیون تومانی در سال جاری درج نماد شده اند که انتظار می رود نیمه دوم امسال در بورس عرضه اولیه شوند.


  درگاهی افزود: در تلاشیم تا به ورود سایر صنایع به بورس نیز اقدام نماییم. از جمله آن‌ها می توان به صنعت گردشگری، توریست، صنعت بیمارستان، صنعت چاپ و نشر، حمل و نقل هوایی، ICT و از همه مهمتر ورود شرکت های تعاونی اشاره کردمدیر پذیرش بورس همچنین از ورود هلدینگ های شستا، هلدینگ صدر تامین، هلدینگ عمران و حمل ونقل تامین و هلدینگ سیمان تهران به  بازار سرمایه  خبر داد.


  وی اعلام کرد هدف نهایی پذیرش این هلدینگ ها در بورس، اتفاق بزرگی است که پس از آن رخ می دهد. این اتفاق، پذیرش خود شستا در بورس است تا شفافیت این نهاد بیشتر شود.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *