×

مهلت افتتاح و تکمیل موجودی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز تمدید شد

 • کد نوشته: 2242
 • ۰۲ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • به‌دلیل استقبال گسترده هموطنان و به منظور بهره‌مندی از جوایز چشمگیر، مدت افتتاح و یا تکمیل موجودی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس انداز بانک پارسیان تا تاریخ ۲۵ مهرماه تمدید شد.

  مهلت افتتاح و تکمیل موجودی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز تمدید شد
 • به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد” به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان،  مراسم قرعه کشی این دوره از حساب های قرض الحسنه پس انداز در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۹۶ برگزار خواهد شد و هموطنان و مشتریان تا پایان وقت اداری ۲۵ مهرماه ۱۳۹۶ فرصت دارند، نسبت به افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی در شعب بانک پارسیان در سراسر کشور اقدام کنند.


  باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی ۵۰۰ هزار ریالی در روز قرعه‌کشی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به مدت ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی (۲۵ مهرماه ۹۶) شرط لازم برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌ها است.


  لازم به ذکر است بانک پارسیان در این دوره از قرعه کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز خود بیش از ۸۰ میلیارد ریال جایزه در نظر گرفته است. در این دوره به ۲۷ نفر از دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید مسکن تعلق خواهدگرفت.


  همچنین ۵۷ کمک هزینه خرید خودرو داخلی هر یک به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال، ۸۷ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات هر یک به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال و ۱۱۷ کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به مبلغ ۵۰ میلیون ریال و تعداد ۱۴۷ جایزه نقدی هریک به مبلغ ۲۰ میلیون ریال، تعداد ۵۶۷ جایزه نقدی دیگر هر یک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال و ۴۱،۱۷۷ جوایز پانصد هزار ریالی از جوایز دیگر این دوره از قرعه کشی حساب‌های پس انداز بانک پارسیان است.


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *