×

مدیر عامل شرکت آذراب اراک دستگیر و راهی زندان شد

 • کد نوشته: 2275
 • ۰۳ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • برادر و مشاور مدیرعامل آذرآب با تایید دستگیری و زندان شدن فریبرز پرنا، علت این رویداد را اعلام کرد.

  مدیر عامل شرکت آذراب اراک دستگیر و راهی زندان شد
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از بورس پرس، عبدالستار پرنا درباره آخرین وضعیت شرکت آذرآب و دستگیری دیروز برادرش فریبرز پرنا به عنوان مدیرعامل این شرکت ، اظهار داشت: دستگیری برادرم و زندانی شدن وی صحت دارد.


  وی درباره علت این رویداد هم توضیح داد: فریبرز پرنا هیچ گناهی مرتکب نشده و جرمی ندارد ولی به دلیل دریافت تسهیلات ۵۰ میلیارد تومانی که تمام آن در شرکت هزینه شده و همچنین به علت فشار برای برگزاری مجمع در اراک و اعلام نقش فریبرز پرنا در اغتشاشات اخیر اراک و عدم پرداخت حقوق معوقه، دستگیر و روانه زندان شده است.


  پرنا ادامه داد: این درحالی است که فریبرز پرنا هیچ گناهی مرتکیب نشده و تمام تلاش بای جلوگیری از اغتشاش را کرده و حتی روز قبل از اغتشاش ، حقوق کارگران را داده است.


  وی گفت: ما خانواده پرنا، در مسائل مالی خیلی دست پاکیم و به رغم همه مشکلات در حال فعالیت و حل مشکلات شرکت هستیم. به طوری که به رغم همه مشکلات، پروژه ۸۰۰ میلیارد تومانی دریافت کرده ایم.


  پرنا با اشاره به جلسه امروز مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی (مالک ۳۰ درصدی “فاذر” ) و شیرالی سهامدار حقیقی و مالک ۱۱ درصدی، ادامه داد: تلاش می شود تا مسال اخیر شرکت حل شود.


  براساس  این گزارش، در این میان خبرگزاری فارس قبل از زندانی شدن فریبرز پرنا ، با وی و همچنین حسین خزلی مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی ، دو مصاحبه جداگانه کرده است.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *