×

پرسپولیس قربانی جاه‌طلبی طارمی شد

 • کد نوشته: 2323
 • ۰۳ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • بعد از ادعای هدایتی در جهت پرداخت یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی برای جلب رضایت ریزه اسپور، معلوم شد این پول توسط مهاجم پرسپولیس در جای دیگری هزینه شده است

  پرسپولیس قربانی جاه‌طلبی طارمی شد
 • به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد” به نقل ازایلنا، مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس به دلیل ترک اردوی ریزه اسپور ترکیه در فصل گذشته و بازگشت به جمع سرخپوشان تهرانی با حکمی از سوی فیفا ۴ ماه از حضور در میادین محروم شده است.


  پس از اعلام این حکم بود که حسین هدایتی، عضو سابق و متمول هیات مدیره پرسپولیس ادعا کرد برای بازگشت طارمی به جمع سرخپوشان یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون هزینه کرده است و بدین ترتیب نباید محرومیتی در این مورد متوجه پرسپولیس و طارمی باشد.


  این مبلغ که از سوی حسین هدایتی اعلام شده اما به طور دقیق یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون بوده و ۴۵۰ میلیون هم به رامین رضاییان پرداخت شد.


  شنیده‌ها حکایت از این دارد که مبلغ پرداخت شده توسط هدایتی به خود طارمی واگذار شده است تا خود او نسبت به جلب رضایت ریزه اسپور پرداخت کند ولی این پول توسط مهاجم پرسپولیس در جای دیگری هزینه شده است.


  قرار بود از این مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان آن به باشگاه ترکیه‌ای پرداخت شود و ۶۵۰ میلیون آن به خود طارمی برسد ولی مهاجم پرسپولیس کل مبلغ را برای خودش نگه داشت و با توجه به اینکه در زمان خروجش از ترکیه با مشکلی همراه نبود، در بازگشت آن را در جای دیگری هزینه کرد.


  طارمی پس از دریافت پول از سوی هدایتی، بدون جلب رضایت باشگاه ترکیه‌ای به تهران برگشت و با پرسپولیس قرارداد امضا کرد ولی ظاهراً پولی این وسط به ریزه اسپور پرداخت نشده است و طارمی آن مبلغ را به خرید اتومبیل جدید خود اختصاص داد.


  طارمی پس از بازگشت به ایران یک دستگاه اتوموبیل پورشه خرید و گفته می‌شود پرداختی حسین هدایتی در این راه هزینه شده است.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *