×

وسکاب کارگزاری خرید

 • کد نوشته: 2325
 • ۰۳ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان از خرید یک شرکت کارگزاری خبر داد که از قرار معلوم ارزش فقط مجوز کارگزاری حدود ۸.۵ میلیارد تومان است.

  وسکاب کارگزاری خرید
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از بورس پرس، سرمایه‌گذاری نور کوثر ایرانیان (صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها) که با سرمایه ۳۵۰ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد، از افشای اطلاعات با اهمیت خبر داد.


  براساس این گزارش، “وسکاب” که از ماه ها پیش پیگیر خریدار کارگزاری سینا از بنیاد مستضعفان بود از نقل و انتقال یک شرکت خبرداده که از قرار معلوم ارزش فقط مجوز کارگزاری حدود ۸.۵ میلیارد تومان است. 


  این کارگزاری که از سال ۸۳ تاسیس شده ، از موسسین بورس کشاورزی و دارای مجوز فعالیت در انجام معاملات کلیه کالاهای قابل معامله در رینگ های پتروشیمی، فرآورده های نفتی، صنعتی و کشاورزی و معاملات آتی کالایی بوده و با توجه به  حضور در بورس کیش ، قادر به معامله کالاهای رینگ صادراتی است.


  توضیحات سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان به شرح زیر است:


  این شرکت طبق آگهی مورخ ۰۲/۰۳/۱۳۹۶، در مزایده بنیاد مستضعفان مبنی بر فروش ۱۰۰ درصد سهام شرکت کارگزاری سینا، مشارکت و طبق اعلام بنیاد در مزایده برنده شده است، با اینحال انجام نقل و انتقال منوط به تایید صلاحیت سازمان بورس و انجام تشریفات اداری می باشد که بلافاصله پس از قطعیت آن، از طریق سامانه اطلاع رسانی و منتشر خواهد گردید. به پیوست آگهی مزایده و یک نسخه مبایعه نامه پیشنهادی تقدیم می گردد.


  اطلاعات افشا شده فوق، دارای آثار مالی بر دوره گزارشگری جاری نمی باشد.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *