در سامانه پس از معاملات نماد شرکت ترانسفوماتور توزیع زنگان درج شد


ترانسفوماتور توزیع زنگان درسامانه پس از معاملات خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از روابط عمومی سمات، شرکت ۵۰ میلیارد تومانی ترانسفور ماتور توزیع زنگان مهر سال گذشته در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شده بود و به زودی ۱۰ در صد سهام آن در بورس عرضه می شود.


براساس این گزارش، این شرکت به عنوان پانصد و یکمین شرکت بورسی در بخش «۳۱- ساخت ماشین‌آلات و دستگاه‌های برقی طبقه بندی نشده در جای دیگر»، گروه و طبقه‌ «ساخت موتورهای برقی، ژنراتور و موتورهای برقی درج شده است.


این شرکت با سال مالی ۳۰ آذر و سرمایه اسمی ۵۰ میلیارد تومانی، سود هر سهم سال مالی جاری را ۳۳۰ ریال پیش بینی کرده و در عملکرد منتهی به ۳۱ تیر، ۱۰۱ ریال معادل ۳۱ درصد از سود را پوشش داده است.


“برانسفو” از سال ۸۵ در زنجان با ظرفیت ۴۵ هزار انواع ترانسفورماتور توزیع تاسیس شده و دارای ۶۸۶ نیروی انسانی است. مشاور پذیرش و کارگزار کننده این شرکت هم کارگزاری آراد ایرانیان است که برنامه عرضه اولیه ۵۰ میلیون سهم را اجرا خواهد کرد.


 در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی شرکت ترانسفوماتور توزیع زنگان را با نماد “برانسفو “در سامانه پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای عرضه اولیه این شرکت فراهم شود.


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *