×

مبحث توزیع سهام عدالت امروز در شورای اصل ۴۴ قانون اساسی بررسی نشد

 • کد نوشته: 2428
 • ۰۳ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • معاون سازمان خصوصی‌سازی با رد خبر منتفی شدن توزیع سود سهام عدالت در جلسه امروز شورای اصل ۴۴ قانون اساسی، گفت: در دستور جلسه امروز این شورا موضوع توزیع سود سهام عدالت وجود نداشته است.

  مبحث توزیع سهام عدالت امروز در شورای اصل ۴۴ قانون اساسی بررسی نشد
 • به گزارش پایگاه خبری “با اقتصاد” گفت: در دستور کار جلسه امروز شورای اصل ۴۴ قانون اساسی توزیع سود سهام عدالت قرار نداشت و نسبت به سایر موضوعات مرتبط با سهام عدالت بحث و بررسی شد.


  وی با بیان اینکه سود سهام متعلق به حدود ۴۹ میلیون نفر ایرانی است، افزود: شورای اصل ۴۴ در اسفند ماه سال گذشته مجوز توزیع سود را به سازمان خصوصی‌سازی داده و از این رو انتشار شایعاتی مبنی بر منتفی شدن توزیع سود سهام عدالت در جلسه امروز این شورا بی‌اساس است. 


  خانی با تأکید دوباره بر اینکه در دستور کار امروز جلسه شورای اصل ۴۴ بررسی توزیع سود سهام عدالت در دستور کار نبوده است، ادامه داد: مطابق با قانون و مقررات باید سود سهام عدالت میان مشمولان این سهام توزیع شود اما با توجه به اینکه این سود میان چندین میلیون نفر از جمعیت ایران باید توزیع شود نیازمند هماهنگی‌های مختلف در دستگاه‌های اجرایی است که به زودی اعلام می‌شود. 


  برخی رسانه‌ها با انتشار گزارشی از جلسه امروز شورای اصل ۴۴ که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد از منتفی شدن توزیع سود سهام عدالت در مهر ماه خبر داده‌اند.   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *