×

برای ما دعا کنید

 • کد نوشته: 1102
 • ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • طوفان ایرما در حالی سواحل فلوریدا را در می‌نوردد که همزمان با کاهش سرعت آن به سمت جزایر تامپا در حرکت است. فرماندار فلوریدا از مردم خواست دعا کنند.

  برای ما دعا کنید
 • به گزارش پایگاه خبری «بااقتصاد» به نقل از گاردین، طوفان ایرما با سرعت ۱۴۵ مایل بر ساعت فلوریدا را در نوردید، و میامی را به زیر آب برد و با کاهش سرعت به سمت تامپا حرکت کرد.  


  بعد از دستور مقامات مبنی بر تخلیه شهر میلیون‌ها نفر از ، کسانی که باقی مانده بودند در وضعیت سرگردانی به سر می‌برند. سناتور مارکو روبیو در یک مصاحبه تلویزیونی عنوان کرد: «شما نمی‌توانید از آب فرار کنید. این بزرگترین ترس ماست».


  فرماندار ایالات فلوریدا ریک اسکات اظهار داشت که مناطق جنوب غربی سواحل فلوریدا با طوفانی برابر ۱۰ تا ۱۵ فوت بالای سطح زمین مواجه خواهند شد، و درازای امواج به اندازه یک طبقه خانه خواهند بود. در حالی که سواحل جنوب شرقی ایالت میزان طوفان در حد غرق شناور کردن اتومبیل‌ها و افراد است.


  اسکات همچنین عنوان کرد، جزایری که در فلوریدا کی قرار دارند میزان ۱۲ اینچ بارندگی را تجربه کرده‌اند، تمامی سواحل جنوبی فلوریدا انتظار بارندگی ۸ تا ۱۵ اینچ داشته باشند. حدود ۳ میلیون خانه و شغل در این ایالت بدون پشتیبان مانده‌اند.


  اسکات در مصاحبه با NBC گفت: «اکنون مهمترین چیز این است که برای ما دعا کنید».


  مرکز ملی طوفان آمریکا، اکنون طوفان ایرما را به سطح یک طوفان درجه ۲ دسته‌بندی کرد و انتظار می رود که با رسیدن به تامپا در روز دوشنبه به سطح یک تقلیل یابد. 


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *