×

قرارداد همکاری بانک‌های ایرانی با اوبر بانک اتریش امضا شد

 • کد نوشته: 2490
 • ۰۴ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • قرارداد وام خارجی با خط اعتباری یک میلیارد یورویی به منظور تامین مالی بلندمدت، در شهر لینز اتریش به امضای بانک کارآفرین و سیزده بانک عامل ایرانی دیگر با اوبر بانک اتریش (oberbank) رسید.

  قرارداد همکاری بانک‌های ایرانی با اوبر بانک اتریش امضا شد
 • به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد” به نقل از روابط عمومی ‌بانک کارآفرین، این قرارداد همکاری با حضور سید احمد عراقچی معاون ارزی بانک مرکزی، محمد خزاعی رئیس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی، عبادالله مولایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش و نمایندگان بانک‌های ایرانی با « فرانتس گازلسبرگر» مدیر اوبر بانک اتریش منعقد شد.


  به موجب این قرارداد که اولین قرارداد تامین مالی بانک‌های ایران با بانک‌های اروپایی پس از برجام به منظور رشد و توسعه اقتصاد کشور است، منابع بانک اتریشی به تامین مالی پروژه‌های عمرانی و تولیدی‌ بخش خصوصی و دولتی که مجوزهای لازم را طی مراحل قانونی در داخل کشور دریافت کرده‌اند، تخصیص خواهد یافت.


  لازم به ذکر است که پیش از این نیز قرارداد بزرگ‌ترین وام خارجی پسابرجام با خط اعتباری ۸ میلیارد یورویی به منظور تأمین مالی بلندمدت، در شهر سئول به امضای بانک کارآفرین و ۱۱ بانک عامل ایرانی دیگر و اگزیم‌ بانک کره جنوبی (K-EximBank) رسیده بود.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *