درگیری‌ شدید میان نیروهای ارتش سوریه و تروریست‌ها / ۳۰نفر کشته شدند


به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوری که مقر آن در لندن قرار دارد، گزارش داد: ارتش سوریه با موشک اندازهای خود مواضع تروریست‌ها را در بنش، سرمین و النیرب در ادلب هدف قرار داد.


همچنین ارتش سوریه مواضع تروریست‌ها را در جسرالشغور و اطراف آن و نیز سرمین، قمیناس، النیرب زیر آتش گرفته است.


ارتش سوریه در حال پیشروی در روستاهای سفوهن و الفطیره در جبل الزاویه در جنوب ادلب است و درگیری‌های سنگینی میان نیروهای ارتش سوریه و تروریست‌ها در این محور جریان دارد.


همزمان منابع وابسته به مخالفان سوری از تسلط ارتش سوریه بر بخش اعظم منطقه آفس در شمال غرب سراقب پس از نبرد شدید با تروریست‌ها و هلاکت قریب به ۳۰ تروریست در نبرد امروز خبر دادند.


این در حالی است که گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوری وابسته به مخالفان مدعی هدف قرار گرفتن یک جنگنده سوریه از سوی جنگنده‌های اف ۱۶ ترکیه در ادلب و نیز تسلط تروریست‌های مورد حمایت آنکارا بر روستای الشیخ عقیل و یورش تروریست‌ها با حمایت ترکیه به قبتان الجبل و برخی مناطق دیگر در غرب حلب شد.


منابع وابسته به مخالفان سوری اعلام کردند که توپخانه و پهپادهای ارتش ترکیه مواضع ارتش سوریه را در حومه ادلب و اطراف سراقب و نیز در روستای الهواشیه در حومه الدرباسیه در شمال حسکه هدف قرار داد.


ارتش ترکیه همچنین ناحیه شیراوا در شمال غرب حلب هم هدف قرار داد که به غیرنظامیان خساراتی وارد شد.


این در حالی است که جنگنده‌های روس مواضع تروریست‌ها در حومه غربی سراقب و مناطقی در حومه ادلب را بمباران کردند./ مهر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *