×

توضیحات مهران مدیری درباره ضبط مجدد برنامه دورهمی

 • کد نوشته: 182983
 • ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
 • ۰
 • رنامه «دورهمی» با رعایت بهداشت و ضدعفونی لوکیشن میزبان تماشاگران شد.

  توضیحات مهران مدیری درباره ضبط مجدد برنامه دورهمی
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، با شیوع کرونا شاهد تغییراتی در برنامه‌های تلویزیونی هستیم، امشب قبل از شروع برنامه دورهمی کلیپی از حضور تیم پزشکی در پشت صحنه برنامه «دورهمی» پخش شد.این برنامه با رعایت بهداشت و ضدعفونی لوکیشن میزبان تماشاگران شده است.


  تماشاگران در برنامه دورهمی برای رعایت اصول بهداشتی با فاصله کنار هم نشسته بودند و مهران مدیری بعد از احوالپرسی گفت: بمیرم که اینقدر جدا از هم نشسته اید.


  در ادامه مدیری به چند نکته اشاره کرد: در زمانی که تمام اجتماعات در سینما، تلویزیون و بیشتر مکان‌ها تعطیل شده، ممکن است برای خیلی‌ها سوال باشد که چرا برنامه دورهمی را اجرا می‌کنیم و دور هم جمع می‌شویم.


  دوستان از شهرداری، مرکز بهداشت صدا و سیما، آتش نشانی، از وزارت بهداشت گروهی پرستاران وپزشکان هرروز می‌آیند و از همه افراد تست می‌گیرند. اینجا را ضد عفونی کردیم و بعد از برنامه هم ضد عفونی می‌کنند و همه ما ضد عفونی شدیم (خنده)


  وی افزود: تمام تمهیدات بهداشتی را رعایت کردیم، اما چرا این برنامه اجرا می‌شود؟


  به نظرم در این شرایط سخت که روزگار را سپری می‌کنیم و بعضی از مردم خانه هستند و این برنامه می‌تواند کمکی به حال و روزمان کمک کند و روحیه خود را حفظ کنیم. درباره این ویروس، شب عید، خودمان حرف بزنیم.این روز‌ها بهترین موقع است که دورهمی اجرا شود و باهم حرف بزنیم و حالمان خوب باشداین مرحله را سپری کنیم و ببینیم بعدی چیه!


  این مرحله را سپری کنیم غول آخر مانده و قبلا گفتم که دماوند آتش فشان کند و همه یکسره شویم انشالله (خنده).


  اما در ابن برنامه مدیری سراغ خط مقدم این روز‌ها رفت و از همه پرستاران، پزشکان و کسانی که در بیمارستان‌ها کار می‌کنند تشکر کرد و گفت: باید دستان را بوسید، اما درشرایطی انتقاد هم می‌کنیم، اما الان موقعی است که بگوییم که چقدر همه تلاش می‌کنند خسته نباشید.


  وی ادامه داد: مرده شور ریخت کسانی که از ماسک‌ها سوء استفاده مالی کردند واین جانواران را باید گذاشت و با ماشین از روی آن‌ها رد شد.


  در بخش دیگر مدیری سراغ صاحبخانه‌ها رفت و گفت:صاحبخانه‌ها از مستاجران اجاره نگیرند یا حداقل نصف مبلغ را نگیرید.هیچ سالی چنین اتفاقی را شاهد نبودیم و همه مشاغل دچار مشکل شدند.


  در بخش بعدی مدیری درباره ترسناک نبودن ویروس کرونا توضیح داد: ویروس کرونا اینقدر هم که میگن ترسناک نیست.سوار آسانسور شدم، آقایی سوار شد کلاه وماسک زده بود، دستکش پوشیده بودو دست‌های خود را بالا گرفته بود. با آرنج خود طوری دکمه آسانسور زد، فکر کردم استاد هنر‌های تایشی از ژاپن روبه روی من ایستاده است!


  مدیری عنوان کرد: از روز اول که ویروس جدید مطرح شد، من ترسی در خودم راه ندادم و برایم سوال بود چرا بعضی هااینقدر می‌ترسند.


  گوگل کردم درمان قطعی کروما دیدم چیز خاصی نمی‌آورد، بلافاصله ترس وجودم را گرفت و مدل جستجو را تغییر دادم، زدم عنبر نسارا بعلاوه کرونا چیزی نیاورد (خنده)


  وی افزود: در جستجو بعدی زدم کرونا و کارکردآن یک تعدادی عکس تویوتا کار کرده آمده بود مجبور شدم برگ برنده خودم را رو کنم زدم کرونا بعلاوه پرفسور صمیمی هستم. دیدم چیزی نیاورد فکر کردم کارمان تمام است.


  این صحبت‌های مدیری با تشویق تماشاگران همراه شد.


  پاسخ مدیری به چرایی ضبط دورهمی! / پیشنهاد جالب مدیری به صاحبخانه ها


  مدیری عنوان کرد: از اپیدمی شدن بیماری خیلی فکر کردیم که برنامه را ادامه بدهیم گفتم فعلا بدون تماشاچی ضبط کنیم، اما ضبط کنید.


  گفتم فاصله من و تصویربردار‌ها کم است امکان ابتلا هست، اما گفتن بدون تصویر ضبط کنید، اما ضبط کنید، ویس آن را در رادیو نسیم می‌گذاریم گفتم من این روز‌ها سردرد دارم از خانه بیرون نمیام گفتن بدون مدیری ضبط کنید، اما ضبط کنید پس ر ویسی برای شما ارسال شد و صدای باد می‌آمد اون منم(خنده)


  یکی از عوامل برنامه پیشنهادشاهکار داد که ضبط کنین بعد تماشاچیان قرنطینه کنیم، قبل از اینکه من جواب بدهم خودش ماشین گرفت رفت و گوشی خاموش است.


  در بخشی مدیری کامنت‌های مخاطبان را خواند.


  اگر تو کرونا بودی خودم میگرفتمت


  لطفا پسرتو به برنامه دعوت کن و ازش سوال بپرسهرکی کرونا داره این کامنت را لایک کن


  یا بهتام بانی دعوت کن یا خودم دعوتش می‌کنم


  پی وی بده کارت دارم


  کاهش وزن فقط در ۱۰ دقیقه کاملا گیاهی


  مدیری خودت این کرونا رو یک کاری کن


  بند کفشت به کت نمیاد


  آقای مدیری لطفا مجری برنامه عوض کنید


  باید حرفاتو با طلا نوشت، اما طلا گرون شده با آب طلا بنویسم


  حقوق کارگران را زیاد کنید/باشگاه خبرنگاران جوان


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *