×

روس ها امیدوارند لاداوستا جایگزین تندر۹۰ شود

 • کد نوشته: 2616
 • ۰۵ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • خبرگزاری های روسی امروز خبری مبنی بر این منتشر کرده اند که پراید، پژو ۴۰۵ و حتی تندر ۹۰ احتمال خروج از بازار به دلیل مطابقت نداشتن با استانداردهای سال ۹۷ خواهند داشت و باتوجه به نزدیک بودن قیمت لاداوستا به تندر ۹۰ ،این شرکت روسی امیدوار است این خودرو در بازارهای ایران جایگزین تندر ۹۰ شود.

  روس ها امیدوارند لاداوستا جایگزین تندر۹۰ شود
 • به گزارش پایگاه خبری”بااقتصاد”، خبرگزاری اسپوتنیک با طرح این پرسش که «کدام خودرو بازیگر اصلی در صنعت خودروسازی ایران خواهد بود؟» نوشت: با استناد به اخبار منتشره در رسانه ها، سال آینده می تواند در برگیرنده تحولات اساسی مرتبط با حوزه خودرو در ایران باشد.


  در گزارش روز چهارشنبه رسانه روسی آمده است: خودروهایی مانند خانواده پراید، پژو ۴۰۵ و حتی تندر امکان خروج از بازار را دارند، زیرا ممکن است نتوانند از عهده استانداردها برآیند و بدین علت موضوع جایگزینی آنها مطرح می شود.


  اسپوتنیک ادامه داده است: گمانه زنی های زیادی برای جایگزینی تندر ۹۰ وجود دارد، اما تاکنون شرکت فرانسوی رنو در باره جایگزین این خودرو اطلاعات دقیقی منتشر نکرده است.


  به نوشته رسانه روسی، نگاهی به فهرست محصولات برند روسیه مشخص می کند که یکی از پرفروش ترین تولیدات مدل وستا است که در ردیف ۱۰ هزار دلاری ها قرار می‌گیرد و درست همانند قیمت تندر ۹۰ ایرانی است و این برند می تواند بازیگر اصلی آینده صنعت خودرو در ایران بشود.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *