×

وضعیت ترافیک جاده‌ها بررسی شد

 • کد نوشته: 2746
 • ۰۹ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • در آخرین روز از تعطیلات ۴ روزه، وضعیت فرافیک جاده ها روان است.

  وضعیت ترافیک جاده‌ها بررسی شد
 • به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد” به نقل از ایسنا، بررسی وضعیت راه‌های منتهی به استان تهران نشان می‌دهد جز ترافیکی نیمه‌سنگین در بخش‌هایی از محور هراز از محدوده مشاع تا رودهن شرایط دیگر مسیرهای منتهی به پایتخت روان و عادی است. محور کرج به تهران نیز هر چند ترافیک نیمه‌روان دارد اما در حال حاضر ترافیک سنگین در آن گزارش نمی‌شود. در استان البرز نیز وضعیت راه قزوین به کرج نیمه‌روان گزارش شده و به نظر می‌رسد، هنوز امکان تردد راحت در این جاده اصلی وجود دارد.


   


  1


  در استان گیلان و در آزادراه قزوین- رشت نیز وضعیت ترافیک نیمه‌روان گزارش شده و شرایط این جاده نیز عادی به نظر می‌رسد. در استان گیلان جز ترافیکی نیمه سنگین در مسیر فومن به صومعه‌سرا دیگر جاده‌ها شرایطی عادی دارند.


  نقشه2


   


   


  در استان مازندران وضعیت ترافیک در محور هراز تا محدوده مشاع روان گزارش شده و پس از آن از محدوده نوا تا مشاع ترافیک سنگین و از مشاع تا رودهن ترافیک  نیمه‌سنگین گزارش می‌شود. در محور چالوس نیز حد فاصل سیاه‌بیشه تا گچسر ترافیکی نیمه سنگین گزارش شده که البته در نزدیک مرزن‌آباد نیز بخشی از این محور شرایط ترافیکی نیمه سنگین  را پشت سر می‌گذارد.


  3


   


   


  در محور فیروزکوه نیز از قائمشهر تا زیراب وضعیت ترافیکی نیمه سنگین گزارش شده و حدفاصل فیروزکوه تا دماوند و رودهن نیز وضعیت ترافیکی نیمه سنگین است.


  در استان‌های زیارتی اوضاع ترافیکی روان گزارش شده است. راه‌های اصلی منتهی به شهر قم شرایطی روان را نشان می‌دهند و در خراسان رضوی نیز تمام راه‌های اصلی منتهی به مشهد از ترافیکی روان برخوردار هستند.


  نقشه4


   


   


  5

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *