دومینو استعفا در انجمن نساجی ایران


به گزارش پایگاه خبری” بااقتصاد”، هیات مدیره انجمن نساجی ایران در اقدامی عجیب با استعفای محمد مهدی رئیس زاده دبیرکل انجمن نساجی که بیش از سه سال در این سمت کارنامه موفقی از خود به جای گذاشته بود، موافقت کردند. 


رئیس زاده در این مدت با سابقه بیش از چهل ساله خود در زمینه های اداری، مالی، امور بین الملل، بازرگانی خارجی و صنعتی و بانکی در بنگاههای بزرگ اقتصادی و با پشتوانه سه دوره عضویت هیات نمایندگان اتاقهای بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و ایران و سه سال دبیرکلی اتاق تهران، توانست روابط مناسبی با سازمان های مختلف نظیر سازمان مالیاتی کشور، سازمان تامین اجتماعی، سازمان حفظ محیط زیست، سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران، شبکه بانکی کشور، مجلس شورای اسلامی از طریق معاونت نظارت و کمیسیون های ذیربط و…. برقرار کند.


اینکه چه دلایلی باعث این استعفا آن هم برای چندمین بار شده است و دلایل پذیرش آن از سوی هیات مدیره انجمن صنایع نساجی ایران چه بوده است، جای ابهام، تردید و سوال دارد. همچنین به دنبال این رویداد، تعداد زیادی از کارشناسان این انجمن نیز استعفای خود را به دبیرخانه انجمن ارائه کردند. 


 


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *