×

معارفه سهم “ولشرق”

 • کد نوشته: 2813
 • ۱۰ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • هم‌اکنون بیست‌و‌هفتمین نشست خبری یک_دیدار_یک_عرضه به منظور تشریح ظرفیت‌های شرکت لیزینگ ایران و شرق در فرابورس ایران آغاز شد

  معارفه سهم “ولشرق”
 • شرکت لیزینگ ایران و شرق با سرمایه ۳۰ میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس درج نماد شد و در نوبت عرضه اولیه ایستاد.


  به گزارش پایگاه خبری “با اقتصاد”، امروز مورخ ۱۰ مهرماه نشست خبری بررسی وضعیت  شرکت لیزینگ ایران و شرق برگزار و این شرکت در نوبت عرضه اولیه قرار گرفت.


  این شرکت با سرمایه ۳۰ میلیارد تومانی، به عنوان هشتاد و نهمین شرکت بازار دوم معاملات فرابورس و در گروه سایر واسطه گری مالی و نماد “ولشرق” درج شده است.


  بنی اسدی مدیر روابط عمومی فرابورس در نشست خبری بررسی وضعیت  شرکت لیزینگ ایران و شرق خبر از عرضه سهام این شرکت تا پایان هفته داد.


  در ادامه این نشست محمد صافدل،مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مذکور به معرفی شرکت پرداخت.


  وی افزود: شرکت لیزینگ ایران و شرق اولین شرکتی است که در سال ۸۴ مجوز شرکت لیزینگ را از بانک مرکزی گرفت.


  صافدل ادامه داد: قبل از هرگونه اقدامی در حوزه سهام عام شدن، زیرساخت‌های آن در شرکت آماده شده. از این رو نگرانی در زمینه اقتصادی نداریم.


  مدیرعامل شرکت لیزینگ ایران و شرق در خصوص وثیقه های این شرکت بیان کرد: بالای ۹۰ درصد وثیقه‌ها ملک‌های سکونی در تهران است.


  وی تاکید کرد:وثیقه ها عموما واحدهای مسکونی کوچک در نظر گرفته میشود که در فروش با مشکلی مواجه نشویم. سایر وثیقه ها به صورت ضمانتنامه بانکی است که تجربه بالای این شرکت، ریسک آن ها را در پائین ترین حالت ممکن قرار دارد.


  صافدل ادامه داد: این شرکت با برخورداری از ۱۴ نیروی انسانی، یکی از ۳۸ شرکت این صنعت و دهمین شرکت لیزینگی حاضر در بازار سهام بشمار می رود.


  وی در ادامه در خصوص موارد مورد لیزینگ این شرکت گفت: به طور کلی شرکت لیزینگ ایران و شرق با تجهیزات پزشکی شناخته می شود. البته این شرکت در زمینه ساختمانی، صنعت، دارویی، تجهیزات اداری و … نیز دست دارد.


  در ادامه مدیرعامل شرکت لیزینگ ایران و شرق در خصوص میزان سهامی که عرضه اولیه میشود، گفت: طبق توافق عرضه های اولیه، ۱۰ درصد از سهام شرکت در اولین قدم عرضه می شود‌ پس از آن با توجه به استقبال و میزان تقاضای بازار این سهام عرضه خواهد شد. البته طبق توافقی که با فرابورس داریم تا پایان سال ۱۰ درصد دیگر هم عرضه میشود


   


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *