×

پرداخت بیش از ۳۶ هزار و ۸۹۶ میلیارد ریال انواع سود به سرمایه گذاران

 • کد نوشته: 2865
 • ۱۰ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • معاونت عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی درهفته گذشته بیش از ۳۶ هزار و ۸۹۶ میلیارد و ۶۰۷میلیون ریال انواع سود به ۷۸۹سرمایه گذار پرداخت کرد.

  پرداخت بیش از ۳۶ هزار و ۸۹۶ میلیارد ریال انواع سود به سرمایه گذاران
 • به گزارش  پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از روابط عمومی سمات، معاونت عملیات  شرکت سپرده گذاری مرکزی  درهفته گذشته، تعداد ۸۳ مورد اصلاح مشخصات انجام داده است.


  همچنین در هفته گذشته ۲۴،۸۸۷کد حقیقی و ۳۱۵ کد حقوقی ایجاد شد تا تعداد کد های ایجاد شده تا کنون به رقم بیش ار ۹ میلیون و ۵۵۰ هزار کد برسد.


  بر اساس این گزارش، در معاملات هفته گذشته فرابورس ایران تعداد ۵،۹۹۹ نفر با استفاده از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند.


  حجم معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن در هفته منتهی به ۷ مهر بیش از ۳۳۲،۶۲۴هزار برگه اوراق بود.


  معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن از سال ۸۹ در شرکت فرابورس ایران آغاز شده است که هم اکنون بیش از ۲۰ نماد حق تقدم تسهیلات مسکن در این شرکت معامله می شود.


  براساس بخشنامه بانک مسکن، نرخ سود تسهیلات خرید خانه، فروش اقساطی و جعاله تعمیر مسکن از ۱۸.۵به ۱۷.۵ درصد کاهش یافته و مدت زمان باز پرداخت تعیین شده است.


  سقف فردی تسهیلات خرید از محل گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در تهران ۶۰۰ میلیون ریال، در مراکز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر۵۰۰ میلیون ریال و سایر مناطق شهری ۴۰۰ میلیون ریال است


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *