از فردا ارتباطات تلفنی مختل می‌شود


به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد”، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید تندگویان با پیش شماره های ۲۶۱۴، ۲۲۳۰ تا ۲۲۳۳، ۲۲۵۰ تا ۲۲۵۳و ۲۶۳۰ تا۲۶۳۲ در محدوده خیابان سیف، کوچه های گلسرخ و گل نرگس با اختلال روبرو می شود.


اختلال ارتباط در مرکز مخابرات شهید سلیمانی حسن آباد با پیش شماره ۵۶۲۲ در محدوده بلوار امام خمینی (ره)، خیابان های شهید ابوالفضل خلیلی و شورا ایجاد می شود.


در مرکز مخابرات دکتر حسابی (مارلیک) با پیش شماره های ۶۵۱۰ تا ۶۵۱۲، ۶۵۱۴ تا ۶۵۱۷، ۶۵۱۹، ۶۵۵۹و ۳۹۶۱ در محدوده مرکز، اختلال ارتباط به وجود می آید.


در مرکز مخابرات رودهن (نوده) نیز با پیش شماره ۷۶۵۲ در محدوده مرکز اختلال رخ می دهد.


همچنین ارتباط در مرکز مخابرات شهید آل اسحاق با پیش شماره ۷۷۰۰، ۷۷۳۰و۷۷۳۱ در محدوده پگاه یک، خیابان های خرم (کلثوم)، شاهین جنوبی و شبنم حداکثر به مدت سه روز با اختلال همراه است.


ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات فرد اسدی از ساعت ۲ بامداد سه شنبه به مدت چهار ساعت با اختلال روبرو می شود.


بر اساس آمارهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تلفن های ثابت دایری کشور تا پایان خردادماه امسال به ۳۰ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۳۲۳ شماره رسید. این رقم تا پایان پارسال ۳۰ میلیون و ۵۰۶ هزار و ۶۳۳ شماره بود.


تلفن های ثابت کشور در بازه زمانی اسفند ۱۳۹۵ تا پایان خردادماه امسال ۸۳ هزار و ۶۹۰ شماره افزایش داشت.


شمار مشترکان پهن باند ثابت کشور تا پایان خردادماه امسال نیز به ۱۰ میلیون و ۲۸۱ هزار و ۴۲۳ رسید. این تعداد تا پایان اسفندماه پارسال ۹ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۲۳ مشترک بود.


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *