پیش بینی سود ۲۲۵ درصدی در ۴ سال آینده


به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد”، نشست خبری وضعیت گروه اقتصادی کرمان خودرو امروز در فرابورس برگزار می‌شود این در حالی است که گروه اقتصادی کرمان خودرو با مشارکت تامین سرمایه نوین روش جدیدی را در عرضه اولیه سهم در فرابورس ایران رقم زدند. بر این اساس در حالی نماد کرمان خودرو در بازار دوم فرابورس ایران بازگشایی شد که سهامداران اصلی این گروه با سلب حق تقدم از خود و گرفتن مجوز افزایش سرمایه از سازمان بورس و اوراق بهادار ، اجازه پذیره نویسی بخشی از سهام این شرکت ۵۰۰ میلیارد تومانی را در بازار سرمایه به فعالان اقتصادی و سهامداران دادند. این روش عرضه اولیه با پیگیری ها و مشاوره تامین سرمایه نوین و موافقت فرابورس ایران انجام شد.


در این جلسه دکتر امیرزاده و امیری مدیرعامل و عضو هیئت مدیره گروه اقتصادی کرمان‌خودرو و دکتر نادی مدیرعامل تامین سرمایه نوین حضور دارند.


در ابتدای جلسه سید مهدی علم‌الهدی معاون پذیرش وناشران  فرابورس ایران در خصوص پذیره نویسی با روش سلب حق تقدم کرمان خودرو گفت: پذیره نویسی و تلمین سرمایه به روش حق تقدم سابقه طولانی در فرابورس دارد. 


وی ادامه داد: بانک پاسارگاد در سال ۸۹ برای اولین بار از این روش استفاده کرد و امروز شاهد استفاده گروه اقتصاده کرمان خودرو از این روش هستیم.


در ادامه  مهران امیرزاده، مدیرعامل گروه اقتصادی کرمان خودرو توضیحاتی درخصوص این شرکت ارائه داد.


وی در ابتدا به معرفی سهامداران این شرکت پرداخت و گفت: سهامداران این شرکت شامل صنایع خودرو سازی کرمان، خودروسازی بم، شرکت عمران ارگ، کرمان خودرو و خدمات و تجارت بم خودرو است.


امیرزاده در ادامه به اعضای هیئت مدیره نیز اشاره و بیان کرد: محمدرضا شه بخش به عنوان نماینده خودروسازی کرمان و رئیس هییت مدیره، سامان فیروزی، حسن میری و پرهام سیدین به ترتیب با نمایندگی  شرکت خودروسازان بم،  خدمات و تجارت بم خودرو و کرمان خودرو و در نهایت دکتر امیرزاده با نمایندگی شرکت عمران ارگ مدیرعاملی گروه اقتصادی  کرمان خودرو را برعهده دارند.


امیرزاده سهام عرضه برای عموم را ۹۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار سهم دانست و افزود: ارزش هر سهم ۱۰۰۰ ریال است. 


وی در ادامه به سود پیشبینی شده در سال‌های پیش‌رو پرداخت و بیان کرد:گروه اقتصادی کرمان خودرو سود هرسهم در سال ۹۶، ۹۷، ۹۸ و ۹۹ به ترتیب  ۱۴۰، ۲۸۷، ۴۰۳ و ۴۷۸ ریال پیشبینی می‌کند.


امیرزاده در ادامه به اهداف این شرکت پرداخت و ادامه داد: هدف کرمان‌خودرو در وهله نخست بررسی ظرفیت‌های خالی منطقه بود که این مهم انجام شده است؛ طبق تحقیق‌های به عمل آمده بزرگ‌ترین مشکل در ارگ جدید بم، خط رنگ این شرکت بود که بر مبنای الکتریکی ضعفهایی داشت از این رو کرمان‌خودرو با هدف داشتن بهترین خط رنگ در منطقه قراردادی با شرکت آلمانی DURR منعقد کرد. 


وی افزود: قدم‌های برداشت شده، جهت بومی سازی این مهم در منطقه ارگ جدید بم است.


نشست خبری کرمان خودرو


 


 


خبر در حال تکمیل است…


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *